مرکز پشتیبانی انفورماتیک - پشتیبانی شبکه NETWORK SUPPORTمرکز پشتیبانی انفورماتیک - پشتیبانی شبکه NETWORK SUPPORTمرکز پشتیبانی انفورماتیک - پشتیبانی شبکه NETWORK SUPPORT
مدل مرجع APQC

انتشار نسخه 7.3.0 مدل فرآیندی موسسه APQC  انجام و در دسترس عموم قرار گرفته است .

مدل مرجع APQC

یکی از مدلهای بسیار کاربردی در معماری فرآیندی سازمانها می باشد که در همه صنایع قابلیت استفاده در مدلسازی فرایندها را دارد .
برای پیاده سازی فرایندها در سیستم مدیریت فرایند کسب و کار BPMS نیاز به مرجعی وجود دارد تا بتوان فرایندهای سازمان را بر اساس ان مدلسازی کرد و عملیات مدلسازی فرایندهای کسب و کار را انجام داد .

مدل مرجع APQC

بر همین اساس این مدل مرجع  یکی از منابع بسیار کاربردی می باشد که نسخه جدید آن منتشر شده و در لینک زیر میتوانید دانلود مدل مرجع APQC را انجام دهید .
این چارچوب که در ابتدا به عنوان ابزاری برای کمک به پروژه‌های بهبود عملکرد فرایندها  در نظر گرفته شده بود، به طبقه‌بندی گسترده‌ای از صنایع تبدیل شد که امروزه وجود دارد.
سازمان‌ها می‌توانند از اصطلاحات و فرایندهای  رایج PCF برای نام‌گذاری، سازمان‌دهی و معماری فرآیندها ی خود استفاده کنند. همچنین به عنوان ابزاری برای توضیح یک تجارت از نظر فرآیندهای افقی به جای عملکردهای عمودی مفید است.

جهت دسترسی به نسخه اکسل و سایر مستندات مربوطه : https://lnkd.in/eJSZqhXQ

پیام بگذارید

در حال بارگیری کپچا پلاس ...

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است