مرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیک

ایمیل سرور در کیونپ QNAP Qmail به چه صورت است؟

ایمیل سرور در کیونپ

با ایمیل سرور در کیونپ می توانید چندین حساب ایمیل خود را به طور ایمن متمرکز کنید و با استفاده از secondary back up از داده های خود محافظت کنید و مدیریت و بازیابی ایمیل های خود را به طور قطع، آسان کنید.

آشنایی با لینک دسترسی به کیونپ

یکپارچه سازی نرم افزارهای myQNAPcloud Link  و myQNAPcloud کاربران یک سرویس کامل دسترسی از راه دور خواهند داشت. به این وسیله فرد می تواند از هر کجای دنیا به QNAP NAS خود وصل شود. در گذشته برای دسترسی از راه دور به دستگاه NAS از سرویس DDNS استفاده می کردند. این سرویس به اجرای مراحل پیچیده و زمان بر ثبت و تنظیم نیاز داشت.

با دسترسی به کیونپ از این طریق مشکلات گذشته وجود نخواهد داشت. همچنین کاربر امکان اتصال به NAS از طریق اینترنت را به راحتی خواهد داشت. برای این کار کاربر نرم افزار myQNAPcloud Link را نصب و شناسه QNAP را وارد کند. سپس با استفاده از وب سایت myQNAPcloud  به راحتی می تواند به فایل های مورد نظر دسترسی داشته باشد.

علاوه بر آن لینک دسترسی به کیونپ به کاربران امکان اتصال به دستگاه QNAP خود را با استفاده از دستگاه Qmanager, QNAP Mobile Qfile  و ابزار PC Qsync خود را می دهد.

از امنیت ایمیل سرور در کیونپ خود محافظت کنید

ایمیل سرور در کیونپ بخش از اصلی از زندگی روزمره است و فارغ از اینکه در محل کار، مدرسه، خانه یا مسافرت باشید شما از طریق آدرس های IP مختلف ایمیل ارسال می کنید. در برخی مناطق ممکن است برای استفاده از Gmail به نرم افزار خاص نیاز داشته باشید که در این شرایط خواندن ایمیل ها را ناخوشایند و دردسر ساز می کند و حتی آدرسهای IP مورد استفاده شما ضبط شده و ممکن است تهدیدی برای حریم خصوصی شما باشد.
برای مطالعه مقاله راهکار های امنیت شبکه کلیک کنید

QNAP با درک نیاز به امنیت و حریم خصوصی Qmail Agent   را ارائه میدهد که ارسال ایمیل سرور در کیونپ به وسیله آن  میتواند از ثبت یا مسدود شدن آدرس های IPجلوگیری کند که همراه با انتقال SSL  و پشتیبانی از چندین حساب ایمیل میتواند ابزاری فوق العاده برای محافظت از امنیت ایمیل و حریم شخصی شما فراهم کند.

ایمیل سرور در کیونپ

نمایش هشدار روی صفحه نمایش

Qmail  از اعلان های هشداری پشتیبانی میکند و به شما این امکان را میدهد که بدون باز کردن برنامه، اعلان ها را در زمان واقعی خود در مرورگرهایی مثل Safari،chorme ،QT Desktop ،firefox  دریافت کنید.

ایمیل سرور در کیونپ  یک سرویس گیرنده ایمیل آفلاین است که به شما کمک می‌کند چندین حساب ایمیل را مدیریت کنید و به شما این امکان را می دهد به همه ایمیل سرور در کیونپ های خود دسترسی داشته باشید و به راحتی بین حساب‌های مختلف خود جابجا شوید. این برنامه عملکرد کاملی برای نوشتن خواندن و سازماندهی ایمیل ها فراهم می‌کند حتی می توانید هنگام نوشتن ایمیل، پرونده‌ها، عکس‌ها و اسناد را از QNAP NAS پیوست کنید.

Mail box

صندوق پستی شامل تمامی عوامل لازم برای خواندن، نوشتن، سازماندهی ایمیل ها می باشد. این صفحه ۴ قسمت را نشان می دهد که شامل: لیست پیام ها، نوار ابزار، پوشه صندوق پستی و پنجره پیش نمایش است.

Address Book

این ویژگی مخاطبین شما را در دفترچه آدرس شخصی و وارد شده لیست می‌کند. دفترچه آدرس به سه قسمت دایرکت ها، گروه ها، لیست مخاطبین و اطلاعات مربوط به مخاطبین تقسیم شده است.

Switch Account

شما می توانید برای نشان دادن حساب‌های ایمیل مختلف خود و تغییر حساب ها تنها بر روی یک آیکون کلیک کنید‌.

Back up گرفتن از ایمیل های موجود در NAS با ظرفیت بالا

پس از وارد کردن حساب‌های ایمیل خود Qmail Agent  به طور خودکار از همه ایمیل سرور در کیونپ شما Back up می گیرد. دیگر لازم نیست نگران از دست رفتن داده های ایمیل و حذف تصادفی آنها باشید چرا که تمامی نسخه های بکاپ از نظر تاریخ در پوشه ها لیست شده و به خوبی سازمان یافته اند تا به راحتی بتوان آنها را جستجو و پیدا کنید.

 

تغییر حساب ها تنها با یک کلیک

نمایندگیQmail  از چندین سرور های مهم ایمیل و کسانی که از IMA استفاده می کنند حمایت می کنند. حتی اگر Gmail , outlook,Yahoo یا هر حساب ایمیل دیگری مبنی بر IMAP داشته باشید شما می توانید به سرعت بین آنها جابجا شده، پاسخ داده، پیام ارسال کرده و به پیوست و مشاهده ایمیل های خود بپردازید.

 

راحتی خواندن ایمیل سرور در کیونپ

در گذشته برای خواندن یا ارسال ایمیل نیاز به دانلود ایمیل از یک کامپیوتر محلی داشتید اکنون می توانید ایمیل های ذخیره شده در QNAP NAS را در Qmail جستجو کرده بلکه می توانید نسخه بکاپ آنها را مستقیم با file explore  باز کنید.

 

جستجو های سریع، جستجوهای بهتری هستند

هنگام برخورد با ایمیل های بیشماری که در چندین حساب ایمیل پخش شده اند، پیدا کردن پیام های مهم ممکن است دشوار باشد. ایمیل سرور در کیونپ از ابزار جستجوی Qsirch حمایت می کند و به شما کمک می کند ایمیل ها و پیوست ها را به سرعت پیدا کنید.

برنامه تلفن همراه Qmail client

برنامه تلفن همراه Qmail client که در دسترس برای IOS   و Android می باشد، به کاربران امکان می دهد تا به سرعت چندین حساب  ایمیل سرور در کیونپ را بررسی کرده و درQNAP NAS خود به جستجو و ارسال ایمیل بپردازند. هنگامی که ایمیل های جدید دریافت می شود یا خطای اتصال رخ میدهد اعلان‌های هشداری بر روی دستگاه تلفن همراه شما مشاهده خواهد شد.

Secondary back up   برای امنیت بیشتر

ایمیل سرور در کیونپ 3.0  با ارائه توانایی بازیابی کل حساب های ایمیل یا ایمیل های خاص ابزاری اساسی برای محافظت از اطلاعات شما می باشد.

Secondary back up

مواردی که  secondary back up از آنها پشتیبانی میکند شامل: تنظیمات و بکاپ ایمیل، رمزگذاری و لینک مجدد

مقصد secondary back up

مسیر این مقصد توسط عوامل زیر مشخص شده است:

NAS محلی و دستگاه های از راه دور یا ابر عمومی نصب شده توسط Hybridmount

ریکاوری فوری

 با نصب second back up  میتوانید به مشاهده، جستجو و ریکاوری ایمیل سرور در کیونپ های خود بپردازید.

میتوانید کل داده های حساب خود را بازیابی کرده یا ایمیل ها را در یک زمان خاص ریکاوری‌ کنید.

سناریو بازیابی 1

اگر فضای ذخیره سازی  NASشما رو به اتمام است میتوانید ایمیل های بکاپ خود را در cold storage بایگانی کنید تا فضای ذخیره سازی خود را آزاد کنید. در صورت نیاز به دسترسی ایمیل های بایگانی شده می توانید هر زمان که خواستید آنها را در NAS و حساب های ایمیل خود را بازیابی کنید.

اگر داده های شما از بین رفته باشد میتوان ایمیل های بکاپ گرفته شده را بدون بازسازی یا همگام سازی حساب خود به سرعت بازیابی کنید.

سناریو بازیایی 3

هنگام انتقال ایمیل سرور در کیونپ به حساب دیگر می توانید داده های بک آپ تهیه شده از حسابA  را نصب کرده و آن ها را در حساب B بازیابی کنید.

 

۳ قانون بکاپ زیر را برای محافظت از داده ها و برای افزایش احتمال بازیابی اطلاعات ایمیل از دست رفته یا خراب شده، اجرا کنید.

کپی از فایل های مهم را در سرور ایمیل، دیگری را در NAS  و بعدی را بر روی Public cloud  نگهداری کنید.

برای محافظت در برابر انواع مختلف خطرات، فایل ها را حداقل روی دو نوع رسانه  ذخیره سازی کنید. یکی NAS  و دیگری Cloud .

 

پرونده های NAS را به ایمیل ها پیوست کرده و با SmartShare به اشتراک بگذارید

ایمیل سرور در کیونپ به شما امکان می دهد پرونده ها، اسناد یا پرونده های چندرسانه ای ذخیره شده در NAS را به ایمیل ها ضمیمه کنید. هنگام درج پرونده های بزرگ و به طور خودکار لینک “SmartShare” را در ایمیل ایجاد می کند – به شما امکان می دهد   بدون عبور از هر محدودیت اندازه فایل ها، پیوست ها را ارسال کنید.  فعال شدن  myQNAPcloud / myQNAPcloud Link، به شما تضمین می کند که گیرندگان می توانند ایمیل دریافت کرده و مستقیماً روی لینک کلیک کرده تا پیوست ها را بارگیری کنند.

 

به سرعت مخاطبین خود را با Qcontactz پیدا کنید 

 Qcontactz ابزاری مفید برای ذخیره و مدیریت مرکزی تعداد تقریباً نامحدودی مخاطب از چندین سیستم عامل و دستگاه است. هنگام استفاده از ایمیل سرور در کیونپ با Qcontactz، مخاطبینی که معمولاً استفاده می شوند به خاطر سپرده می شوند و شما می توانید به سرعت با کلیک روی آنها در Qcontactz، سریعاً ایمیل ها را برای مخاطبان ارسال کنید.

       

 نسخه پریمیوم ایمیل سرور در کیونپ (نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است) از ایمیل و second back up  حساب پشتیبانی می کند، امکان back up گرفتن از ایمیل  یک  اکانت به یک اکانت دیگر را هم دارا می باشد.

پیام بگذارید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است