مرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیک

خرید تجهیزات فناوری اطلاعات + مشاوره پیش از فروش

تجهیزات فناوری اطلاعات

امروزه به جرأت می توانیم بگوییم که تعداد کمی از کسب و کارهای کوچک و یا بزرگی هستند که بدون قدرت های داده و تجهیزات فناوری اطلاعات کار خود را به درستی پیش می‌برند. در کل داده ها، تجهیزات و فناوری اطلاعات یکی از بزرگترین قدرت های تکنولوژی در صنایع محسوب می گردند. فروش تجهیزات فناوری اطلاعات یکی از بالقوه ترین خدماتی است که مرکز پشتیبانی انفورماتیک در آن حوزه به فعالیت می پردازد.
کارشناسان ما همچنان بر این باور می باشند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود خود در کشور در کنار انتقال فناوری و دانش روز دنیا و رعایت اصول مشتری مداری به صورت کاملاً حرفه‌ای یکی از راهکارهای موفقیت یک سازمان پویا می باشد.در کل فناوری اطلاعات به هر نوع ارتباطی که موجب بازیابی، ذخیره سازی، مطالعه، دستکاری داده ها و ارسال اطلاعات شود، گفته می گردد. 

فروش تجهیزات فناوری اطلاعات در مرکز پشتیبانی انفورماتیک با به روزترین خدمات و انواع گوناگون صورت می پذیرد. در نظر داشته باشید این فناوری ترکیبی از سخت افزارها و نرم افزارهایی هستند که برای انجام وظایف اساسی یک سازمان مورد استفاده قرار گرفته و کارکنان یک شرکت هر روزه به آن نیاز دارند.


فراموش نکنید که ما در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم و بهره مندی از فناوری اطلاعات یک بخش بزرگی از زندگی روزمره ما افراد را پوشش می‌دهد. در آینده‌ای نه چندان دور هیچ کسب‌وکاری بدون به کارگیری از فناوری اطلاعات نمی تواند داده های خود را جمع آوری کرده و آن ها را به اطلاعات مفیدی تبدیل کند.انواع تجهیزات فناوری اطلاعات در دسته های گوناگونی وجود دارند که هر کدام موجب هدف مندی کارها شده و به تولید درآمد کمک روزافزونی می نمایند و در ادامه نیز مانع از ناکارآمدی سازمان می گردند.

 ارزش فروش تجهیزات فناوری اطلاعات بیشتر در کسب و کارهای تجاری، خواسته های مشتریان و الزامات نظارتی قابل رؤیت است. در ادامه در رابطه با این تجهیزات بیشتر به گفت‌وگو خواهیم پرداخت؛ بنابراین با ما همراه باشید.

 تجهیزات IT

اگر بخواهیم یک تعریف جامع از فناوری اطلاعات ارائه دهیم باید بگوییم که فناوری اطلاعات به تجهیزات، ابزارها و روش‌هایی اطلاق می گردد که برای نگهداری، پردازش، توزیع و تولید و همچنین انهدام سیستم های مبتنی بر اطلاعات همانند تصویر و متن از طریق تجهیزات شبکه مانند روتر و مودم به کار گرفته می شود. با خرید و فروش تجهیزات فناوری اطلاعات و استفاده از آن ها کلیه منابع فناوری از جمله سخت افزارها و نرم افزارهای کامپیوتر، تمامی شبکه ها، داده ها و امکانات مرکز داده متناسب با نیازها و اولویت بندی های شما اداره می گردد.

از کارکردهای فناوری اطلاعات می توان به برآورده سازی نیازهای ارتباطی زیرساختی کاربران همچون بخش های دولتی، تعاونی و خصوصی و ارائه نمودن خدمات مخابراتی طبق استانداردهای بین المللی اشاره کرد. فروش تجهیزات فناوری اطلاعات در ایران در سال های کنونی بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است و این موضوع خود نشان دهنده موفقیت این سیستم ها در سازمان و شرکت ها می باشند.

 

نقش ویژه فروش تجهیزات فناوری اطلاعات در تولید و ساخت

معمولاً یکسری از افراد عصر فعلی را به عنوان عصر اطلاعات نیز نام‌گذاری کرده‌اند. دلیل این نام‌گذاری می‌تواند به این خاطر باشد که اطلاعات یکی از اجزای تفکیک ناپذیر زندگی بشر در سطح جهان است. البته باید بگویم از همان زمان های گذشته فروش تجهیزات فناوری اطلاعات در زندگی افراد نقش قابل توجهی داشته و بیشتر تصمیم‌گیری‌ها نیز از طریق آن صورت می گرفته است؛ اما امروزه آنچه که بر اهمیت این موضوع افزوده است شرایط نوین زندگی و افزایش یافتن سهم اطلاعات در زندگی ما می باشد.

فروش تجهیزات فناوری اطلاعات با توجه به رشد قابل توجهی که داشته اهمیت این موضوع را دوچندان کرده است. خدمات آی تی و همچنین تجهیزات فناوری اطلاعات جز آن دسته از مواردی هستند که ما می توانیم در حوزه آموزش، پزشکی، تجارت، تولید و صنعت حمل و نقل، تحقیقات، امور نظامی، مدیریت و سازمان و غیره مشاهده نماییم.

جهت مشاوره خرید با ما تماس بگیرید

تجهیزات فناوری اطلاعات

فروش سرورهای شبکه از قدرتمندترین شبکه های تجاری

یکی از اولین تجهیزات فناوری اطلاعات و یا آی تی که از عملکردهای بالقوه نیز برخوردار می باشد و بخش مهمی از شبکه رایانه افراد را تشکیل می‌دهد سرورهای شبکه هستند.‌ مرکز پشتیبانی انفورماتیک یکی از خدمات خود را در حوزه فروش تجهیزات فناوری اطلاعات سرور های شبکه قرار داده است که شما می توانید با مشاوره و ثبت سفارش به دریافت آن اقدام نمایید.‌ در نظر داشته باشید یکی از وظایف اصلی این سرور ها ذخیره سازی فایل های مشترک و اجرای برنامه های متمرکز مانند پایگاه‌های داده مشتریان و همچنین مدیریت ایمیل می باشد.

از جمله ویژگی‌های سرورها می توانیم به مقیاس پذیری آنان، قابلیت اطمینان، در دسترس بودن و همچنین خدمات و پشتیبانی اشاره نماییم. فروش تجهیزات فناوری اطلاعات در حوزه سرورها می تواند برای هر سازمان و شرکتی یک امر حیاتی و مهم تلقی گردد زیرا با بهره مندی از سرور ها می توانند کنترل بی سابقه ای بر روی تنظیمات برنامه و پیکربندی آن ها، سخت افزارها و نرم افزارها و همچنین نصب سایر برنامه ها داشته باشند و از طرفی دیگر نیز در زمان و هزینه می‌توانند مدیریت کنند.

 لازم به ذکر است یکی از پرطرفدار ترین سرور های موجود در بازار که از طراحی قابل توجهی نیز برخوردار می باشد سرور ایسوس است که با طراحی هوشمندانه و پیاده سازی های ویژه ای که در خود جا داده است در میان سرور های موجود در بازار از جایگاه بالاتری برخوردار می باشد. فروش تجهیزات فناوری اطلاعات سرور ایسوس که در شرکت عصر ارتباطات و مرکز پشتیبانی انفورماتیک صورت می پذیرد را می‌توانید به همراه مشاوره و خدمات پشتیبانی از کارشناسان آن شرکت درخواست کنید.

 از قابلیت های سرور ایسوس می توانیم به ارائه قدرت عالی، مقیاس پذیری بسیار بالا، عملکرد قابل اعتماد و همچنین قابلیت ارتقا در آینده اشاره نماییم. این سرور از یکی از جدیدترین مادربرد ها و ایستگاه های پردازشی برخوردار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قابلیت های این سرور می توانید با ما در تماس باشید.

فروش کامپیوتر های کوچک از تجهیزات فناوری اطلاعات

شاید جالب باشد که بدانید با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از کارها می تواند به راحتی و با سرعت هرچه تمام تر انجام شود. یکی دیگر از انواع تجهیزات فناوری اطلاعات می توانیم به کامپیوترهای کوچک و یا همان مینی پی سی هایی اشاره نماییم که ترکیبی از قدرت و کارایی و همچنین هماهنگی قطعات می‌باشند که از راندمان بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. 

این کامپیوترها مختص کسانی تهیه شده‌اند که با کمبود جا در محیط خانه و یا محل کار مواجه می باشند. اگر به دنبال خرید این گونه ابزارهای الکتریکی هستید ما می توانیم مرکز پشتیبانی انفورماتیک را به شما معرفی نماییم که با فروش تجهیزات فناوری اطلاعات از جمله کامپیوترهای کوچک ازراک همواره به دنبال رفاه و بهره مندی از خدمات بالقوه کاربران خود می باشد.

این کامپیوترها در عین کوچک بودن از قدرتمندی بسیار بالایی برخوردار هستند و سرعت ایده آلی را در هنگام پردازش برای کاربران به ارمغان می‌آورند. از قابلیت های این دستگاه ها می توان به تدوین محتوا و پردازش‌های سنگین گرافیکی و همچنین انجام دادن بازی های کامپیوتری اشاره نمود. علاوه بر آن برای مصارف شخصی، مصارف اداری و سازمانی و بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید فروش تجهیزات فناوری اطلاعات همچون کامپیوترهای کوچک بسیار افزایش یافته است. امروزه در مکان‌های شلوغ همانند فرودگاه ها و فروشگاه‌های بسیار بزرگ و غیره استفاده کردن از کامپیوترهای کوچک همچون از راک بسیار رایج شده است.

 شما می توانید برای خرید و فروش تجهیزات فناوری اطلاعات همچون کامپیوترهای کوچک و دیگر تجهیزات با کارشناسان ما به مشورت بپردازید تا مطابق با نیاز کاری خود بهترین آن ها را پیدا کنید. اگر به دنبال دستگاهی هستید که علاوه بر پردازنده بسیار قدرتمند و بالا از قابلیت نصب انواع هارد دیسک ها و اس اس دی ها برخوردار باشد ما می توانیم از راک را به شما عزیزان معرفی نماییم که اینک می توانید در فروشگاه ما مشاهده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر مشاوران انفورماتیک می‌توانند در این حوزه با شما در ارتباط باشند.

تجهیزات فناوری اطلاعات

فروش تجهیزات فناوری اطلاعات

اگر شما نیز جزء آن دسته از مشاغلی هستید که برای توصیف یک برنامه نرم‌افزاری به ارسال و یا دریافت پیام های فکس از رایانه نیازمند می باشید ما سرور فکس را به شما پیشنهاد می نماییم. فروش تجهیزات فناوری اطلاعات از جمله سرور فکس یکی دیگر از خدمات نیروهای شرکت ما می باشد که وظیفه اصلی این دستگاه قبول اسناد از سوی کاربران و تبدیل نمودن آن ها به فرمت فکس و ارسال آن ها به گیرنده و یا گیرندگان مورد نظر می باشد. 

می توان گفت سرور فکس همان سرور فیزیکی و یا مجازی متصل به یک شبکه محلی است که این اجازه را برای کاربران رایانه فراهم می‌آورد تا پیام های فکس را از هر رایانه ای که می خواهند به شبکه‌های محلی متصل نمایند و ارسال و دریافت کنند.

یک سرور فکس این قدرت را دارد که تمامی تماس های فکس را دریافت نموده و فکس های دریافتی را از طریق ایمیل به کاربران ارسال کند. علاوه بر آن اطلاعات را در پوشه ذخیره کرده و یا در چاپگر متصل به LND چاپ نماید. فروش تجهیزات فناوری اطلاعات در حوزه تخصص های شرکت های فرایند کسب و کار و آی تی می باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم خرید خود را از مراکزی به عمل آورید که با مشاوره و اطمینان از محصولات ارائه شده بتوانند محصولات و تجهیزات کاربردی ارائه نمایند.

 فکس سرور ها خود انواع گوناگونی دارند که در میان آن ها ما می توانیم به فکس سرور my fax و همچنین فکس سرور Linefax اشاره نماییم. هردو این فکس سرورها که در مرکز پشتیبانی انفورماتیک با عنوان فروش تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات و آی تی قابل خریداری هستند در محیط های گوناگون اتوماسیون اداری قابل استفاده بوده و از کلیه فرمت های (BMP-PDF-TIF-GIF-JPG-HTML-DOC) پشتیبانی می نمایند.

خرید تجهیزات ذخیره ساز تحت شبکه

در عصر دیجیتالی امروز اطلاعات ارزشی برابر با نفت را دارند که می‌توان از آن ها به عنوان ذخیره نفتی نیز یاد کرد. همه ما می دانیم که در سازمان ها و شرکت ها و دیگر موسسات پرسنل همواره در حال تولید و پردازش داده های جدیدی می باشند به همین دلیل ذخیره سازی این اطلاعات که برای هر شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد امری حیاتی است. فروش تجهیزات فناوری اطلاعات اعم از ذخیره سازی دیتا یکی از دیگر خدمات ما در حوزه تجهیزات آی تی است که به شما کاربران عزیز در بالاترین کیفیت ها و قیمت های مناسب عرضه می گردد.

 توجه داشته باشید پرسنل برای کنترل و ذخیره مقدار زیادی از اطلاعات و داده ها نیازمند فضای ذخیره سازی بالایی هستند. این فضای ذخیره سازی علاوه بر اینکه باید فزون باشد، ایمن و قابل اعتماد نیز می بایست باشد. یکی از بهترین راهکارها برای ذخیره داده ها، ذخیره سازی دیتا همانند هارد HDD همچنین ذخیره ساز تحت شبکه NAS می باشد.

 در نظر داشته باشید هارد دیسک سرور در مقایسه با سایر هارد های کامپیوتر معمولی از سرعت و همچنین قدرت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید تمامی داده و اطلاعات شرکت خود را در بر روی آن نگهداری نمایید. ما به فروش تجهیزات فناوری اطلاعات همچون هارد دیسک می پردازیم که می توانید با کسب اطلاعات لازم و مشاوره رایگان خرید خود را به انجام برسانید.

علاوه بر آن ذخیره سازی تحت شبکه NAS نیز حریم خصوصی بسیار خوبی را در اختیار کاربران می‌گذارد و ارتباط از راه دور را فراهم می آورد.‌ شما با استفاده از این ذخیره سازی دیتا یک فضای بسیار کافی برای ذخیره اطلاعات خواهید داشت. ما با فروش تجهیزات فناوری اطلاعات همچون ذخیره سازی دیتای قابلیت را برای کاربران فراهم می آوریم تا بتوانند نیاز شرکت خود را در حوزه ذخیره داده به راحتی برطرف نمایند.

مزایای بهره مندی از فناوری اطلاعات و تجهیزات lT

فروش تجهیزات فناوری اطلاعات امروزه یکی از مهم ترین مشاغل و خدمات در دنیا تبدیل شده است. به نوبه خود هر فردی با فناوری اطلاعات در زندگی خود برخورد داشته است. در حال حاضر می توانیم بگوییم که بخش مهمی از زندگی ما را اطلاعات و ارتباطات مخابراتی، ذخیره بازیابی و ارسال داده ها تشکیل داده اند و این موضوع و تا حد زیادی نیز می تواند بر جامعه تاثیرگذار باشد. ما از فناوری اطلاعات و انواع آن ها در تمام امور از کارهای سازمانی و اداری گرفته تا تحقیقات، تفریحات روزمره و غیره استفاده می نماییم. در ادامه با برخی از مهم ترین مزایای فروش تجهیزات فناوری اطلاعات آشنا خواهیم شد.

  1. حفاظت و ذخیره اطلاعات و داده ها

 سیستم های ذخیره سازی همچون انواع دیتا های ذخیره سازی برای محافظت و نگه داشتن اطلاعات شرکت ها و سازمان ها ایجاد می گردند. همه ما می‌دانیم که نگهداری کردن از اطلاعات مشتریان و شرکت ها یک امر بسیار حیاتی برای تمام سازمان ها به صورت یکپارچه محسوب می شود. یکی از قابلیت‌های فروش تجهیزات فناوری اطلاعات نیز ایجاد سیستم های امنیتی برای محافظت از اطلاعات الکترونیکی می باشد که مانع از بین رفتن آن ها می گردند.

  1. دسترسی از راه دور

بهره مندی از تجهیزات فناوری اطلاعات قابلیت دسترسی از راه دور نیز فراهم می آورد. در واقع زمانی که سازمان یک سیستم فناوری اطلاعات را به اجرا در می آورد بسیاری از کارکنان آن شرکت این قابلیت را پیدا می‌کنند که به شبکه‌های شرکت الکترونیک دسترسی داشته باشند. به همین خاطر این کارکنان می‌توانند از خانه و یا در هر مکانی که هستند کار خود را به انجام برسانند و با خود سازمان در ارتباط باشند. 

این قابلیت به پرسنل این شرکت انعطاف پذیری بیشتری می‌دهد، زیرا آن ها می‌توانند هم در شرکت هم در خانه و هم در مسافرت های کاری اطلاعات خود را به سازمان برسانند. به همین دلیل است که فروش تجهیزات فناوری اطلاعات امروزه با رشد چشمگیری روبرو شده است.

امروزه کارخانه ها در ساخت و تولید محصولات از مجموعه های زیر سیستم های یکپارچه خودکار شده ای تشکیل شده‌اند که به آن ها جزایر اتوماسیون گفته می شود. تعویض نیروی کار انسانی و بهره مندی از ماشین ها می تواند یکی از بالقوه ترین مراحل خودکارسازی بخش تولیدی یک سازمان و یا شرکت باشد. اطلاعات و تجهیزات مربوط به آن به قدری حائز اهمیت هستند که ما نمی توانیم کاربرد و نقش آن ها را در تولید و ساخت نادیده بگیریم و همواره هر کارخانه و شرکتی به خرید و فروش تجهیزات فناوری اطلاعات نیازمند است تا بتواند داده ها و اطلاعات خود را به خوبی پردازش کند.
  1. ارتباط برقرار کردن با افراد

 در دنیای امروزی انسان ها از هر جنبه ای نیاز به تعامل کردن دارند ارتباط برقرار کردن یکی از ضروری ترین نیاز در جهان می باشد. در دنیای کسب و کار نیز ارتباط برقرار کردن می تواند یکی از اشکال موفقیت شرکت و سازمان ها محسوب گردد. شما می توانید با استفاده از سرورهای شبکه فکس، کامپیوترهای کوچک، امنیت شبکه و اطلاعات با مشتریان، کارکنان یک شرکت، سرپرستان و کارمندان به راحتی و به آسانی ارتباط برقرار کنید، ایمیل های خود را ارسال کنید و کنفرانس های ویدیویی و مجازی برقرار نمایید.

  1. صرفه جویی در زمان و هزینه

 آیا تا به حال در کسب و کار خود به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید در صرف زمان و هزینه‌های خود و همچنین پرسنل شرکت صرفه جویی نمایید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی راهکارهایی روی کار آمده است که شما می‌توانید با بهره مندی از آن ها هزینه ها و همچنین زمان خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. ما با فروش تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات در عصر حاضر این امکان را برای کاربران فراهم نموده ایم که بتوانند با بهره مندی از این سیستم های هوشمند بسیاری از کارها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام برسانند.

 شما می توانید مطابق با نیاز کاری خود هر یک از این تجهیزات رو انتخاب کنید تا کارآمدی و عملکرد سازمان و پرسنل خود را افزایش دهید.

خرید تجهیزات امنیت شبکه

 مرکز پشتیبانی انفورماتیک در زمینه فروش تجهیزات فناوری اطلاعات یک سری از محصولات امنیت شبکه و اطلاعات را در اختیار کاربران خود قرار داد است که می‌توانیم به آنتی ویروس تحت شبکه، فایروال نرم افزاری شبکه و فایروال سخت افزاری شبکه اشاره نماییم. در ادامه در رابطه با هر کدام از این امنیت های شبکه صحبت خواهیم کرد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کامل را در اختیارتان بگذارند.

  1. آنتی ویروس تحت شبکه

 یکی از خدمات ما در زمینه فروش تجهیزات فناوری اطلاعات آنتی ویروس تحت شبکه می باشد. این محصول یک نسخه از آنتی ویروس است که مختص کلاینت هایی که در شبکه های کامپیوتری موجود می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی آنتی ویروس های تحت شبکه دارای کنسول مدیریت مرکزی می باشند که به راحتی مدیریت وضعیت آنتی ویروس تمامی کلاینت ها از یک نقطه مرکزی صورت می پذیرد.

 با استفاده از این آنتی ویروس می توانید امکانات جامع و کامل را در حوزه امنیت به دست آورید و نه تنها از منابع سیستمی خود بلکه از اعتبار سازمان نیز محافظت کنید و با اطمینان تر چه تمام تر خدمات و تمامی نرم‌افزارهای اطلاعات سامانه خود را در امنیت کامل قرار دهید.

  1. فایروال نرم افزاری شبکه

به شخصه می‌توانیم بگوییم که یکی از با ارزش ترین ابزارهای مورد استفاده در امنیت شبکه و همچنین کامپیوترهای شخصی فایروال ها هستند. فایروال های نرم افزاری بر روی سیستم های عامل نصب گردیده و موجب کنترل ترافیک شبکه در لایه های محدودی می شوند. در شرکت ما شما می توانید در زمینه فروش تجهیزات فناوری اطلاعات این محصولات را مشاهده کنید که توانایی کنترل بخشی از لایه لایه های شبکه را داشته و امنیت بالای شبکه را تامین می نمایند. قابل توجه شما عزیزان، ساختار و پیکربندی مناسب این نرم‌افزار به گونه‌ای است که یک شبکه را تحت کنترل خود در آورد و از آن مراقبت می کنند.

  1. فایروال سخت افزاری شبکه

نوعی دیگر از تجهیزات امنیت که ما به فروش تجهیزات فناوری اطلاعات می پردازیم، شامل فایروال های سخت افزاری شبکه می باشند. این فایروال ها معمولا بر روی برد های سخت افزاری توسط شرکت‌های تولیدکننده نصب و راه اندازی می گردد و در قالب یک روتر در شبکه فعال می شوند. 

این گونه از تجهیزات بدون هیچ گونه تنظیمات و پیش فرضی از ورود داده ها و همچنین ترافیک های ناخواسته به شبکه محافظت می کنند و اطلاعات سازمان شما را ایمن نگه می دارند. این فایروال بسیار راحت بوده به طوری که کاربران معمولی نیز به راحتی می‌توانند از آن استفاده کرده و بدون هیچ گونه تنظیمات پیش فرضی شبکه خود را تحت مراقبت و پوشش قرار دهند.

نکات مهم در حوزه خرید تجهیزات فناوری اطلاعات

مطمئناً این موضوع برای شما نیز پیش آمده است که در هنگام خرید تجهیزات فناوری اطلاعات دچار سردرگمی شده باشید و سوالات مکرری در این رابطه در ذهن شما پیش آید. شرکت ما سالها است که در زمینه فروش تجهیزات فناوری اطلاعات به کسب و کار می پردازد و در این بخش پاسخگوی سوالات شما باشد.

 

  • نیازهای خود را بشناسید

بهتر است قبل از اینکه به خرید تجهیزات آی تی بپردازید با یک کارشناس در این رابطه مشورت کنید و یا نیازهای شرکت و سازمان خود را شناسایی کرده و مطابق با برنامه هایی که در آینده برای شرکت خود در نظر دارید، اقدام به خرید کنید. ما در حوزه تجهیزات آی تی انواع مختلفی از تجهیزات شبکه را نظیر عکس، رو‌ترها، سرورهای شبکه، ذخیره سازی دیتا و … را داریم که هرکدام نیز انواع گوناگون و در برندهای مختلفی به تولید رسیده اند. بنابراین نیاز خود را شناسایی کنید و مطابق با بودجه‌ای که در دسترس دارید، اقدام به خرید نمایید.

 

  • ضرورت خرید از یک شرکت معتبر

اگر شما نیز قصد خرید محصولات آی تی و فناوری اطلاعات را دارید، ابتدا عرضه کنندگان معتبر در این حوزه را شناسایی کنید تا بتوانید کیفیت بالایی از محصولات را پیدا کنید. شرکت پشتیبانی انفورماتیک به فروش تجهیزات فناوری اطلاعات در انواع برندها می پردازد به همین خاطر می توانید پس از مشاوره و کسب اطلاعات لازم از کارشناسان ما خریدی مطمئن به عمل آورید. بسیاری از شرکت ها تنها به فکر سود خود بوده و کیفیت بالای محصولات را در اولویت های آخر قرار می دهند.

 

  • خدمات پس از فروش

همه ما به این موضوع واقف هستیم که تجهیزات فناوری اطلاعات از جمله تجهیزات بسیار گران قیمتی هستند. به همین خاطر باید از گارانتی و خدمات پس از فروش بهره مند باشند. بنابراین در هنگام خرید حتما از فروشنده بخواهید که شما را از داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن سازد. 

در بسیاری از موارد و مشاهدات ما سازمانها خرید تجهیزات شبکه خود را مانند خرید ذخیره ساز تحت شبکه ، خرید سرور ، خرید سویچ شبکه و یا سایر اقلام و تجهیزات شبکه ، به واحد تدارکات سپرده و متاسفانه واحد تدارکات به علت عدم داشتن اطلاعات فنی و آگاهی لازم اقدام به خرید از فروشندگانی مینمایند که هیچ گونه خدمات پس از فروشی به آنها ارائه نخواهند داد و ملاک واحد خرید و تدارکات بنا بر روالهای اداری خود کمترین قیمت بوده است . 

غافل از اینکه همیشه کمترین قیمت بهترین انتخاب نیست خصوصا در زمینه کالاهای تخصصی مانند تجهیزات شبکه ، تجهیزات سرور ، ذخیره ساز های دیتا و تجهیزات امنیت شبکه که به عنوان اجزای حیاتی زیرساخت فناوری اطلاعات در هر سازمانی می باشند . لذا ارائه خدمات پس از فروش واقعی یک نکته کلیدی در خرید تجهیزات شبکه می باشد که باید مد نظر مدیران فناوری اطلاعات سازمانها قرار داشته باشد . 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است