مرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیک

همه چیز درباره هوش مصنوعی QNAP | امکانات و عملکرد

هوش مصنوعیQNAP
انقلاب هوش مصنوعی همچنان ادامه دارد و QTS 4.5.3 اکنون از Google Edge TPU (واحد پردازشی تنسور) پشتیبانی می کند. مشاغل و کاربران خانگی اکنون می‌توانند از شتاب هوش مصنوعی و هوش مصنوعی QNAP برای شناسایی سریع‌تر تصاویر در برنامه‌های QNAP NAS بهره‌مند شوند. QTS 4.5.3 همچنین با یکپارچه‌سازی مدیریت جامع سیستم، مجازی سازی و همچنین قابلیت‌های شبکه به شما در مقابله با چالش‌های مدرن فناوری اطلاعات در طی عملکرد ذخیره‌سازی، انعطاف‌پذیری و بهینه‌سازی هزینه کمک می کند.
تشخیص چهره در ذخیره ساز کیونپ
نرم افزار تشخیص چهره در ذخیره ساز کیونپ
تشخیص تصویر 10 برابر سریع‌تر با Google Edge TPU QNAP  شما می‌تواند با استفاده از Google Edge TPU برای QNAP AI Core که یک موتور مجهز به هوش مصنوعی جهت شناسایی تصویر است، با سرعت بالا چهره و اشیا را تشخیص دهد. QNAP AI Core در درجه اول در برنامه‌های QuMagie و QVR Face کاربرد دارد. مدیریت عکس QuMagie با شناسایی سریع تصویر به کمک هوش مصنوعی با سرعت بالا هزاران عکس را به‌سرعت پردازش کنید. هنگام وارد کردن مقادیر زیادی عکس بهQuMagie ، TPU ارزان قیمت Google Edge، زمان انتظار جهت شناسایی و طبقه بندی تصویر را به‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. مهم نیست که شما در حال سازمان‌دهی عکس‌های شخصی، فعالیت‌های خانه، مسافرت یا عکس‌برداری حرفه‌ای باشید، QuMagie مجهز به هوش مصنوعی در QNAP NAS  عکس‌های شما را هوشمندانه و به‌سرعت سازمان می‌دهد.   تشخیص چهره هوشمند QVR Face با تجزیه‌ و تحلیل قوی‌تر، عملکرد خود را دو برابر کنید Google Edge TPU برای QVR Face با تجزیه‌وتحلیل فیلم در زمان واقعی به تشخیص فوری صورت قدرت می‌بخشد. این تجزیه‌وتحلیل پیشرفته به نفع مشاغل و فعالیت‌های وابسته به امنیت است که نیاز به شناسایی ده‌ها هزار چهره با تعداد بسیاری دوربین دارد. این امکان مدیریت هوشمند و چابک دستیابی به درب­ها، مدیریت حضور و غیاب و خدمات خرده فروشی هوشمند را فراهم می کند و در عین حال به مدیران در تصمیم گیری سریع کمک می کند.   11 برابر سریع‌تر در طی یک آزمایش در آزمایشگاه‌های QNAP یک دسته 300 عددی عکس با چهره را در NAS TVS-872XT با دو Edge TP برای QuMagie وارد شد که نتیجه تشخیص چهره با سرعت 11 برابر بود. توجه: Google Edge TPU از مدل‌های x86 (Intel یا AMD) QNAP NAS با هسته لینوکس 4.14 (یا بالاتر) پشتیبانی می کند.
TVS-872XT
ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ TVS872X
  مدیریت پیشرفته QTS 4.5.3 از طریق مجوزهای دسترسی، مدیریت چند دستگاه، ثبت سیستم و عیب‌یابی، مدیریت عملیات فناوری اطلاعات را ساده کرده و به کارکنان اجازه می‌دهد تا تمرکز خود را روی کارهای مهم‌تری معطوف کنند.   QNAP NAS را به سرویس دامنه Azure AD اضافه کنید Microsoft Azure AD DS، خدمات دامنه مدیریت شده­ای همچون پیوستن دامنه، خط مشی گروهی و پروتکل دسترسی سبک به دایرکتوری (LDAP) را ارائه می‌دهد. کارکنان IT با اضافه کردن QNAP NAS به Azure AD DS از طریق اتصال VPN سایت به سایت یا ویندوز سرور Azure AD Connect، از استقرار و مدیریت کنترل دامنه به صورت محلی فارغ هستند. بدین ترتیب، ثمربخشی بیشتری در مدیریت حساب‌های کاربری و مجوزهای چندین دستگاه NAS دارند و به عبارتی انعطاف‌پذیری، مقیاس پذیری و راحتی فوق‌العاده را فراهم می‌کنند. توجه: Azure AD DS از x86 (پردازنده اینتل یا AMD) NAS پشتیبانی می کند.   مرکز QuLog، مدیریت ورود به سیستم NAS مرکز جدید QuLog، رتبه‌بندی آماری گرافیکی از وقایع و هشدارهای خطا و همچنین دسترسی را فراهم می کند و به شما در نظارت سریع و پاسخ به خطرات احتمالی سیستم کمک می کند. مرکز QuLog از برچسب‌ها، جستجوی پیشرفته و فرستنده / گیرنده ورود به سیستم، پشتیبانی می کند. بدین ترتیب می‌توان فهرست­های مربوط به چندین QNAP NAS را برای مدیریت کارآمد در مرکز QuLog بر روی NAS خاص متمرکز کرد.   SNMP، از راه دور چندین NAS را در شبکه‌ها مدیریت کنید پشتیبانی از SNMP برای تسهیل نظارت بر دستگاه شبکه. با فعال کردن SNMP، می‌توانید با استفاده از سیستم مدیریت SNMP به راحتی وضعیت دستگاه‌هایQNAP  مدیریت شده را کنترل کنید.   مدیریت کنسول، عیب‌یابی راحت NAS به هنگام تعمیر و نگهداری و عیب‌یابی، چنانچه پشتیبانی قادر به دسترسی به QTS از طریق HTTP / S نباشد، می‌توان از Console Management برای انجام پیکربندی و اشکال زدایی اساسی استفاده کرد. بنابراین، مدیریت کنسول با استفاده از SSH ، Serial Console یا اتصال صفحه نمایش، صفحه کلید و ماوس HDMI به NAS در دسترس است. مجازی سازی پیشرفته مجازی سازی در بهینه‌سازی جهت استفاده از منابع و کارایی مدیریتی ضروری است. بدین ترتیب، سازمان‌ها می‌توانند برای افزایش بهره‌وری عملیاتی و قابلیت اطمینان خدمات از انعطاف‌پذیری بیشتری برای نیازهای فناوری اطلاعات پویا برخوردار شوند.  
 • مجازی سازی تک ریشه I / O (SR-IOV)
با نصب PCIe SmartNIC سازگار با SR-IOV در NAS، می‌توانید منابع پهنای باند را از یک کارت شبکه فیزیکی مستقیماً به دستگاه‌های مجازی اختصاص دهید. همچنین این مجازی سازی با عبور از ترافیک Hypervisor vSwitch، به افزایش ورودی / خروجی کل و بهره‌وری شبکه تا 20٪ کمک می کند و برنامه‌های قابل اطمینان VM و کاهش هزینه‌های اضافی CPU را تضمین می کند. توجه: SR-IOV توسط مدل‌های QNAP NAS مشخصی پشتیبانی می‌شود و باید با آداپتورهای سازگار با SR-IOV کار کند. برای بررسی مدل‌های پشتیبانی شده NAS اینجا را کلیک کنید.
QNAP-SR-IOV
افزایش بهره‌وری عملیاتی و قابلیت اطمینان خدمات با انعطاف‌پذیری بیشتر در فناوری اطلاعات
   
 • فناوری Intel® QuickAssist
Intel® QuickAssist Technology (QAT)، شتاب سخت افزاری، فشرده سازی محاسباتی، بهبود عملکرد رمزنگاری IPSec / SSL و پشتیبانی از SR-IOV برای بهبود توان ورودی / خروجی را فراهم می کند. در این بین، برای عملکرد بهینه می‌توان همه آن‌ها را به VM ها در NAS منتقل کرد. توجه: Intel® QAT فقط توسط مدل‌های QNAP NAS خاص با پردازنده‌های Intel® Xeon® یا Atom supported پشتیبانی می‌شود.  
 • VM Live Migration
ایستگاه مجازی 3.5 ازLive Migration  یا مهاجرت زنده VM پشتیبانی می کند. هنگامی که نیاز است نرم افزار / سخت افزار NAS به‌روزرسانی و پشتیبانی شود، می‌توانید ماشین‌های مجازی را در حال اجرا بین NAS های مختلف حرکت دهید به‌طوری‌که هیچ تأثیری بر در دسترس بودن VM نداشته باشید. همچنین انعطاف‌پذیری و کارایی برنامه‌های VM را فراهم کنید. مهاجرت زنده VM را فقط می‌توان با NAS با همان پردازنده‌ها (مثلاً Intel & Intel ، AMD & AMD) استفاده کرد.   شبکه پیشرفته یک محیط شبکه ایمن برای QNAP NAS ایجاد کنید و ورد به عصر جدید Wi-Fi 6 و NAS خود را باقابلیت‌های Fiber Channel تقویت کنید.  
 • Wi-Fi 6 و WPA2 Enterprise
کارت QXP-W6-AX200 Wi-Fi 6 PCIe را درQNAP  خود نصب کنید تا بر اتصال بی‌سیم پرسرعت 802.11ax بیفزایید و از طرفی نیازی به کابل‌های اترنت نداشته باشید. QTS 4.5.3 از WPA2 Enterprise پشتیبانی می کند که باعث می­شود امنیت بی‌سیم متناسب با شبکه‌های سازمانی از جمله مجوز صدور گواهینامه، کلید رمزگذاری و رمزگشایی پیشرفته را فراهم کند. کارت شبکه بی‌سیم QXP-W6-AX200 Wi-Fi 6  
 • QuFirewall
پشتیبانی از IPv6، لیست‌های دسترسی به دیوار آتش و فیلتر کردن GeoIP برای محدود سازی دسترسی به موقعیت جغرافیایی برای امنیت بیشتر شبکه. همچنین می‌توانید pfSense VM را از Virtualization Station VM Marketplace نصب کنید تا بتوانید از شبکه و امنیت پیشرفته برای محافظت از داده‌های NAS استفاده کنید. پشتیبانی از IPv6، لیست‌های دسترسی به Firewall و فیلتر کردن GeoIP جهت محدود کردن دسترسی به موقعیت جغرافیایی برای امنیت بیشتر شبکه  
 • QNAP NAS از Fiber Channel SAN پشتیبانی می کند
Channel Fiber Channel مشترک یا شبکه‌های ذخیره‌سازی، شبکه‌های بسته‌ای هستند که دستگاه‌های آن‌ها اغلب گران است و فاقد انعطاف‌پذیری استقرار هستند. با نصب کارت توسعه QNAP دو پورت 16 گیگابایتی / 32 گیگابایتی فیبر کانال درQNAP NAS ، می‌توان NAS را با قیمت مناسب به یک محیط SAN اضافه کرد. این کار به شما امکان می‌دهد از مزایای بسیاری از NAS از جمله پشتیبانی، ذخیره‌سازی طبقه بندی شده Qtier، شتاب حافظه نهان SSD و موارد دیگر استفاده کنید. QNAP NAS از کارت‌های Channel Channel SAN، QNAP Fiber Channel پشتیبانی می کند   اتصال فوق‌العاده پرسرعت شبکه 100Gbps QXG-100G2SF-E810 که اولین کارت توسعه شبکه QNAP با دو پورت 100GbE است از Intel® Ethernet Controller E810 بهره می­برد. از طرفی این کارت توسعه از PCIe 4.0 پشتیبانی می کند و پهنای باند 100Gbps را برای غلبه بر گلوگاه‌های عملکردی فراهم می‌آورد. همچنین QXG-100G2SF-E810 از سرورها و ایستگاه‌های کاری Windows® / Linux® پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می‌دهد تا برای طیف وسیعی از برنامه‌ها و خدمات سیستم، عملکرد بهینه دریافت کنید. تراکم پهنای باند بیشتر با کاهش پیوندها به کاهش ردپای کابل و هزینه‌های عملیاتی کمک می کند. کارت توسعه QXG-100G2SF-E810 برای عملکرد بهینه طیف وسیعی از برنامه­ها از سرورها و ایستگاه­های کاری پشتیبانی می­کند   طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌های توسعه SAS / SATA / USB QTS 4.5.3 مقیاس پذیری ذخیره‌سازی را با پشتیبانی از واحدهای توسعه دهنده QNAP NAS از جمله سری TL SAS / SATA JBOD پرسرعت و سری TL USB JBOD برای تأمین نیازهای ذخیره‌سازی فایل کارآمد و اقتصادی بدون دردسر را بیشتر می کند.   عملکرد بالا TL SAS JBOD دارای چهار پورت SAS پهن است و هر پورت SAS پهن، ترکیبی از چهار کانال SAS 12Gb / s است. با اتصال TL SAS JBOD به NAS میزبان و چندین TL SAS JBOD با زنجیر Daisy با دو پورت گسترده که با تراکم پیوند پیکربندی شده‌اند، راه‌حل اجرایی 96Gbps شکل می­گیرد. TL SATA JBOD از انتقال چند خطه SATA 6Gb / s پشتیبانی می کند و سرعت آن تا 64 گیگا بیت بر ثانیه می‌رسد. همچنین TL USB JBOD یک پورت USB 3.2 Gen2 را فراهم می کند که از سرعت انتقال 10Gbps پشتیبانی می کند. TL SATA JBOD از انتقال چند خطه SATA 6Gb / s پشتیبانی می کند و سرعت آن تا 64 گیگا بیت بر ثانیه می‌رسد.   امنیت سیستم پیشرفته برای اطمینان از امنیت سیستم QNAP NAS ، رمز ورود پیش‌فرض حساب “مدیر” اکنون اولین آدرس MAC بدون نویسه‌های خاص است. به عنوان مثال، اگر آدرس MAC 11: 22: 33: 44: 55: 66 باشد، رمز عبور پیش‌فرض 112233445566 خواهد بود. می‌توانید آدرس MAC را از طریق Qfinder Pro یا از روی برچسب دستگاه بررسی کنید.

نمایندگی فروش کیونپ

برای مشاوره خرید کیونپ و خدمات پشتیبانی کیونپ با ما در تماس باشید و یا از صفحه آموزش کیونپ در آپارات بازدید نمائید .      

12 نظرات

 • najlepszy sklep

  25 بهمن 1402 - 3:50 بعد از ظهر

  When I initially commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added
  I get several e-mails with the same comment. Is there any way
  you can remove me from that service? Many thanks!

 • sklep online

  28 بهمن 1402 - 11:46 قبل از ظهر

  This blog was… how do I say it? Relevant!! Finally I have found something that
  helped me. Appreciate it!!

 • ecommerce

  24 اسفند 1402 - 4:46 بعد از ظهر

  If you want to grow your experience simply keep visiting this site
  and be updated with the most recent information posted
  here. I saw similar here: Sklep internetowy

 • sklep internetowy

  24 اسفند 1402 - 7:53 بعد از ظهر

  I’ve learn some excellent stuff here. Certainly price
  bookmarking for revisiting. I wonder how so much effort you set to
  create this kind of wonderful informative website.
  I saw similar here: Dobry sklep

 • ecommerce

  3 فروردین 1403 - 8:41 قبل از ظهر

  It’s perfect time to make a few plans for the longer term and
  it is time to be happy. I have learn this post and if I may just I wish to recommend you few fascinating things or advice.

  Maybe you could write next articles regarding this article.

  I wish to read more issues approximately it! I saw similar here: Sklep

 • e-commerce

  5 فروردین 1403 - 4:27 بعد از ظهر

  Hi there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for
  some targeted keywords but I’m not seeing very
  good gains. If you know of any please share. Thanks! You can read similar blog
  here: Najlepszy sklep

 • Analytical Agency

  5 فروردین 1403 - 11:37 بعد از ظهر

  It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 • Analytical and Research Agency

  6 فروردین 1403 - 12:22 قبل از ظهر

  It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 • sklep

  9 فروردین 1403 - 2:33 بعد از ظهر

  Hello there! Do you know if they make any plugins to help with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good success. If you know of any please share.
  Many thanks! You can read similar art here: Najlepszy sklep

 • dobry sklep

  10 فروردین 1403 - 12:16 قبل از ظهر

  Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my
  blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
  results. If you know of any please share. Appreciate it!

  You can read similar blog here: Sklep internetowy

 • hitman.agency

  15 فروردین 1403 - 6:02 بعد از ظهر

  Hey there! Do you know if they make any plugins to help with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my site to rank
  for some targeted keywords but I’m not seeing very
  good gains. If you know of any please share. Many thanks!
  You can read similar text here: List of Backlinks

 • Leopoldo

  16 فروردین 1403 - 7:29 قبل از ظهر

  Howdy! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good success. If you know of any please share.
  Appreciate it! You can read similar article here:
  List of Backlinks

پیام بگذارید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است