مرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیک

بررسی قابلیت ذخیره ساز فایل با QMiro-201W + معرفی سیستم

QMiro-201W

در تاریخ 9 ژوئن 2021 تایوان تایپه پیشگام راه حل های محاسبات شبکه و ذخیره سازی،  QMiro-201W و QMiroPlus201W را منتشر کرد. هر دو روتر یک راه حل Home Cloud و Tri-band Mesh Wi-Fi SD-WAN را برای تقویت شبکه های Wi-Fi و برنامه های ذخیره سازی اش ارائه می دهند. بنابراین با استقرار ابر QuWAN SD-WAN ، امنیت Zero Trust و یک راه حل ابری خانگی ، سری QMiro Wi-Fi خانگی ساده و ایمن ، فضای ذخیره سازی ابری را با برنامه های شبکه از راه دور امکان پذیر می کند.

بنا به گفته فرانک لیائو ، مدیر محصول QNAP  “به عنوان اولین سری روترهای QNAP ،  Wi-Fi ، QMiro و QMiroPlus- هم مش پایدار Wi-Fi را در خانه ها فراهم می کنند و هم ارتباط SD-WAN VPN را برای کاربران از راه دور فراهم می­سازد. راه حل Home Cloud 2.0 ، QMiroPlus استقرار ذخیره ساز ابری خصوصی در خانه را بسیار ساده ­تر کرده و تجربه ای کاربر پسند را برای کاربران خانگی ایجاد می­کند. همچنین برای کاربران از راه دور دسترسی کارآمد بین فضای ابری شرکت ها و خانه ها فراهم می­سازد.

QMiro-201W و QMiroPlus-201W با انتقال بی سیم Wi-Fi 5 و تحویل مش Wi-Fi از سه باند پشتیبانی می کنند.

QMiro-201W

همچنین شامل دو جایگاه 2.5 اینچی درایو SATA برای تهیه روتر Wi-Fi مش و راه حل NAS برای استقرار یک Home Cloud امن است. راه حل Home Cloud 2.0 یک رابط کاربر پسند است که با فراهم کردن برنامه های مختلف (از جمله QuMagie ، File Station ، PLEX و QUSBCam2) برای کاربران، فرصت استفاده از یک فضای ابری ساده را برایشان ایجاد می­کند.

برای توضیحات بیشتر مربوط به ذخیرسازی دیتا به این مقاله مراجعه کنید.

در کنار Qsync ، Hybrid Backup Sync (HBS) و HybridMount ، کاربران می توانند به راحتی از همگام سازی داده ها و تهیه نسخه پشتیبان از راه حل ذخیره سازی ابری عمومی لذت ببرند. استقرار شبکه هوشمند ابری خانگی، با برنامه اختصاصی تلفن همراه QuRouter QNAP ، که در آن وضعیت اتصال دستگاه ، ترافیک شبکه ، کاربران بی سیم و سایر اطلاعات همیشه در دسترس کاربران است به مراتب ساده تر می شود.

با استفاده از QMiro-201W و QMiroPlus-201W ساخته شده در راه حل QuWAN SD-WAN برای راه اندازی تونل های مش VPN امن با دستگاه های مختلف QNAP (از جمله NAS ، سوئیچ های QGD و روترهای QHora) ، کاربران از راه دور می توانند از جلسات آنلاین  لذت ببرند و انتقال داده،  صدا و ذخیره سازی را از NAS شرکت خود به QMiroPlus  برای دسترسی سریع و راحت به پرونده های مهم سوار نمایند.
QMiro و QMiroPlus از مفهوم امنیتی Zero Trust پیروی می کرده و از این طریق، امنیت دسترسی بین VPN سازمانی و اتصالات لبه را برای کار از راه دور افزایش می دهد.

برای مطالعه مقاله اینترنت اشیا در کیونپ اینجا کلیک کنید 


همچنین با استفاده از VAP Virtual AP  در سطح شرکت ، کارکنان IT می توانند حداکثر چهار گروه SSID منحصر به فرد را برای بخشهای مختلف یا خدمات برنامه، پیکربندی کنند. با رمزگذاری Wi-Fi  کاربران می توانند از انتقال بی سیم پرسرعت با حداکثر امنیت، لذت ببرند. همچنین قابلیت کنترل والدین برای محافظت از کودکان در برابر محتوای نامناسب را پشتیبانی  می­کند.
علاوه بر این SD-WAN  رمزگذاری IPsec VPN و Deep Packet Inspection را برای اطمینان از امنیت انتقال شبکه VPN فراهم می کند. کاربران می توانند با انعطاف پذیری یک روتر Wi-Fi QMiroPlus-201W و چند QMiro-201W  یک محیط Wi-Fi خانگی کامل ایجاد کرده و از یک تجربه Wi-Fi مش با پوشش بالا لذت ببرند. توجه داشته باشید که حداکثر چهار روتر هوشمند
QMiroPlus-201W و روترهای Wi-Fi Mesh QMiro-201W روتر + 3 ماهواره) می توانند در یک سایت مستقر شوند.

مشخصات اصلی QMiro-201W و QMiroPlus-201W

QMiro-201W دارای پردازنده چهار هسته ای کوالکام ، 512 مگابایت حافظه DDR3 ، دو آنتن پنهان دو باند (2.4G / 5G) ، دو آنتن مخفی تک باند (5 گیگاهرتز) و قابلیت پشتیبانی از Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac و 802.11a / b / g / n) انتقال بی سیم مش سه باند 2.4GHz / 5GHz ، MU-MIMO ، OFDM ؛ پورت 2 x 1GbE RJ45 (1G / 100M / 10M) ، یک عدد پورت USB 3.2 Gen 1 ؛ انتقال پورت ، VPN و کنترل دسترسی می­باشد.

QMiroPlus دارای پردازنده چهار هسته ای کوالکام ، 512 مگابایت حافظه DDR3 ، محفظه درایو 2.5 اینچی SATA ، دو آنتن پنهان دو باند (2.4G / 5G) ، دو آنتن مخفی تک باند (5 گیگاهرتز) ؛ پشتیبانی از Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac و 802.11a / b / g / n) انتقال بی سیم مش سه باند 2.4GHz / 5GHz ، MU-MIMO ، OFDM ؛ پورت مدیریت میزبان 1 x 2.5GbE ، پورت 4 x 1GbE RJ45 (1G / 100M / 10M) 1 عدد پورت USB 3.2 Gen 1 ؛ انتقال پورت ، VPN و کنترل دسترسی می­باشد.

QMiro-201W (ارائه دهنده لوازم شبکه با کیفیت) به ارائه راه حل های جامع در توسعه نرم افزار ، طراحی سخت افزار و ساخت داخلی اختصاص یافته است. همچنین با تمرکز بر ذخیره سازی ، شبکه سازی و نوآوری های ویدئویی هوشمند تحت شبکه NAS توانایی تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی ، محاسبات لبه ای و یکپارچه سازی داده ها را بر روی راه حل های QNAP پیاده می­کند.

پیام بگذارید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است