مرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیکمرکز پشتیبانی انفورماتیک

بررسی امکان بازیابی ایمیل در QmailAgent

QmailAgent

افزودن پشتیبان بازیابی ایمیل و حساب با QNAP QmailAgent 3.0 Beta

تایپه تایوان، یکی از مبتکران پیشگام محاسبات شبکه و ذخیره سازی، در تاریخ 13 آوریل 2021   QmailAgent 3.0 Beta را منتشر کرد. این راه حل مدیریت ایمیل مبتنی بر NAS توانایی مدیریت چند حساب ایمیل را فراهم می کند و  قابلیت پشتیبان گیری ایمیل و حساب ثانویه را برای کاربران فراهم می­سازد.
این ویژگی ها با حفاظت از داده های ایمیل، مدیریت و پشتیبان گیری از ایمیل ها را بسیار ساده می­نماید.

این سرویس از سرویس های ایمیل اصلی (از جمله Gmail ™ ، Yahoo® و Outlook®) و همه سرورهای ایمیل مبتنی بر IMAP پشتیبانی می کند. همچنین همراه با پتانسیل ذخیره سازی عظیم ارائه شده توسط QNAP NAS ، کاربران فضای زیادی را برای پشتیبان گیری از ایمیل ها به صورت ایمن و پیوست های خود دارند.
ابزار جستجوی داخلی آن و قابلیت Qsirch به کاربران کمک می کند تا به سرعت ایمیل ها و پیوست ها را پیدا کرده و همراه با انتقال SSL ، QmailAgent می تواند از امنیت ایمیل و حریم خصوصی برای کاربران محافظت نماید.

بنا به گفته جاش چن، مدیر مسئول مربوطه عملکرد پشتیبان گیری ثانویه حساب ایمیل را اضافه کرده وبه کاربران امکان می دهد، قوانین پشتیبان گیری را برای محافظت از داده های قابل اعتماد پیاده سازی کنند. این راه حل  همچنین از موتور جستجوی کامل متن Qsirch پشتیبانی می کند تا امکان دسترسی سریع کاربران به  پرونده ها و ایمیل ها فراهم شود.

QmailAgent 3.0 Beta

  • QNAP (ارائه دهنده لوازم شبکه با کیفیت) به ارائه راه حل های جامع در توسعه نرم افزار ، طراحی سخت افزار و ساخت داخلی اختصاص یافته است. همچنین با تمرکز بر ذخیره سازی ، شبکه سازی و نوآوری های ویدئویی هوشمند تحت شبکه NAS توانایی تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی ، محاسبات لبه ای و یکپارچه سازی داده ها را بر روی راه حل های QNAP پیاده می­کند.

پیام بگذارید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است